Hores d’atenció

Cognoms i nom

Departament

Tutoria

Hora d’ atenció

Agustí Cuñat, María Cristina

Biologia i Geologia

3r ESO A

Dijous 8:55 a 9:50

Alcón i Nebot,  Juli

Administratiu

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Alvarado Prieto,  Oscar Alejandro

Informàtica

 

Divendres 12:10 a 13:05

Andrés Ferri,  Pascual

Anglés

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Avial Garrido,  Mª Manuela

Castellà

2n BATX C

Dimecres 9:50 a 10:45

Ballester Pérez,  Mª Elisa

Física i Química

 

Dilluns de 12:10 a 13:05

Barrio Fernández,  Felicitas

Anglés

 

Dimecres de 8:00 a 8:55

Belenguer Martínez,  Inmaculada

Informàtica

1r SMR D

Dimarts 17:35 a 18:30

Beltrán Calvo,  Mª Teresa

Administratiu

 

Dimarts 17:35 a 18:30

Beneyto Ruiz,  Carlos Alberto

Informàtica

 

Dimecres 8:55 a 9:50

Blasco Díaz, María José

Dibuix

 

Dimecres 9:50 a 10:45

Cabezas Conchiña,  Rafael

Filosofia

 

Divendres 11:15 a 12:10

Campanario Fernández,  Joan Carles

Valencià

2n BATX H

Dilluns 11:15 a 12:10

Canos Cabedo, María Amparo

Física i Química

3r PMAR

Dimecres 9:50 a 10:45

Castello Barceló,  Enrique

Administratiu

1r AF

Dimecres 12:10 a 13:05

Castello Lózar,  Carolina

Economia

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Castillo Herráiz,  Miguel

FOL

 

Dijous 19:30 a 19:25

Cervera Gisbert,  María Rosa

Llatí

 

Dilluns 12:10 a 13:05

Chordà Girona,  Silvia

Administratiu

2n FPB

Dilluns 11:15 a 12:10

Climent Fuentes, Tamara

Informàtica

 

Dilluns 11:15 a 12:10

Corcoles Tamarit,  María Pilar

Matemàtiques

1r BATX H

Dimarts 11:15 a 12:10

Cutanda García,  Eva María

Informàtica

2n SMR D

Dimarts 12:10 a 13:05

De la Cruz Martínez,  Pablo José

Matemàtiques

1r BATX M

Dijous 11:15 a 12:10

Devis Gimeno,  María del Carme

Informàtica

1r SMR SM

Dilluns 18:30 a 19:25

Diez Calatrava,  Ismael

Orientació

 

Dimecres 8:55 a 9:50

Domingo Beltrán,  Belén

Tecnologia

4t ESO PR

Divendres 9:50 a 10:45

Escribano Alcaide,  Raúl

Informàtica

1r DAM

Dimarts 8:55 a 9:50

Esteban Lorente, Daniel

Biologia i Geologia

1r ESO D

Dimecres 11:15 a 12:10

Fernández Vegas,  José (Moruno Benita, José)

Educació Física

 

Dimecres 9:50 a 10:45

Ferra i Rois,  Marc

Valencià

2n ESO E

Dijous 12:10 a 13:05

Ferrandis Cardells,  Mª del Pilar

Música

 

Dimarts 13:05 a 14:00

Furió Gómez,  Cristina

Física i Química

2n ESO B

Dijous 9:50 a 10:45

García Girones,  María Dolores

Administratiu

1r FPB

Dilluns 13:05 a 14:00

García Sanchis,  Pedro

Informàtica

1r SMR B

Dimarts 11:15 a 12:10

García Usero,  Cristina

Orientació

 

Dimarts 16:10 a 17:05

García Vidal,  Pilar

Valencià

 

Dimarts 11:15 a 12:10

Gil Tomás,  María José

Anglés

 

Dijous 9:50 a 10:45

Gimeno Carsí,  Lucía

Informàtica

1r ASIR

Dimarts 9:50 a 10:45

Gómez Muñoz,  Pilar

FOL

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Gomis Tello María Isabel

Valencià

2n ESO D

Dimarts 9:50 a 10:45

Grau Ferrando,  María  Consuelo

Anglés

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Hervás Blasco,  Estefanía

Matemàtiques

4t ESO D

Dimecres 12:10 a 13:05

Ibáñez Alcocer,  María Remedios

Biologia i Geologia

 

Dimarts 8:00 a 8:55

Lacruz Martínez,  María Teresa

Valencià

4t ESO B

Dilluns 11:15 a 12:10

Lario Pomar,  Rosa María

Administratiu

2n AF

Dilluns 11:15 a 12:10

Llorens Maestre,  María Lourdes

Matemàtiques

 

Dijous 9:50 a 10:45

López Iñiguez,  Julio

Geografia i Història

 

Dimecres 11:15 a 12:10

López Montesinos,  Raquel

Matemàtiques

 

Dilluns 11:15 a 12:10

Lorente Floría,  Mª Mar

Francés

 

Dilluns 17:35 a 18:30

Lorenzo Sánchez,  María Ángeles

Informàtica

2N SMR C

Dimarts 18:30 a 19:25

Macias Cordero,  Elisa María

Geografia i Història

1r ESO E

Dimarts 12:10 a 13:05

Maicas Sanchez,  Lucas

Matemàtiques

 

Dilluns 12:10 a 13:05

Maicas Sediles,  Tomás

Tecnologia

 

Dimecres 8:55 a 9:50

Martínez Canoves,  Víctor Manuel

Informàtica

 

Dimarts 19:25 a 20:20

Martínez Martínez,  Laura

Anglés

 

Dimarts 13:05 a 14:00

Martínez Navarro,  Mª Desamparados

Castellà

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Martínez Sanchis,  Josep Joan

Filosofia

 

Dijous 9:50 a 10:45

Martínez Tarazona,  Miguel Ángel

Matemàtiques

 

Dilluns 12:10 a 13:05

MIllan López, Hugo José

 

 

Dilluns 14:20 a 15:15

Mínguez Martínez,  Mª Jesús

Religió

 

Divendres 11:15 a 12:10

Molina Cuesta,  María Pilar

FOL

 

Dijous 11:15 a 12:10

Montero Villarejo,  Yolanda

Informàtica

2n SMR SM

Dimarts 11:15 a 12:10

Morales Pérez,  Juan Vicente

Geografia i Història

4t ESO A

Dimarts 8:55 a 9:50

Mouilleau ,  Emilie Anais (Haya Martínez, J)

Francés

 

Dimarts 13:05 a 14:00

Muñoz Gómez,  Rosa María

Geografia i Història

 

Dimecres 11:15 a 12:10

Muria Vilaplana,  María Victoria

Matemàtiques

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Navarro García,  Joana Marta

Educació Física

1r ESO B

 

Oreiro Rey,  Raquel

Física i Química

2n ESO A

Dijous 13:05 a 14:00

Orts Cortina,  Mª Amparo

Anglés

3r ESO B

Dilluns 13:05 a 14:00

Pardo Calvo,  Sara

Valencià

1r ESO C

Divendres 9:50 a 10:45

Pardo San Timoteo,  Rosa María

Orientació

 

Dilluns 9:50 a 10:45

Parra Godoy,  Alberto

Dibuix

 

Dilluns 12:10 a 13:05

Pascual Ortega,  María

Anglés

1r ESO A

Dimecres 12:10 a 13:05

Pastor Ariño,  Elvira

Administratiu

1r GA

Dilluns 11:15 a 12:10

Perello Salort,  Paula

Anglés

1r ESO F

Dijous 11:15 a 12:10

Pérez Cosín,  Yolanda

Filosofia

2n BATX M

Dilluns 11:15 a 12:10

Pérez Vidal, Francisco Lázaro

Informàtica

 

Dimarts 11:15 a 12:10

Pina Martínez,  Inmaculada

Administratiu

 

Dilluns 11:15 a 12:10

Pla Armengot,  Virginia

Grec

 

Dilluns 12:10 a 13:05

Ponsoda Revert,  Verónica

Educació Física

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Rabadán Serrano,  María Jesús

Tecnologia

 

Dijous 11:15 a 12:10

Rodríguez Rodríguez,  José Javier

Informàtica

2n ASIR

Dilluns 16:10 a 17:05

Roma Castillo,  Ana Mª

Francés

 

Dimarts 13:05 a 14:00

Romero Rescalvo,  Emilio

Castellà

4t ESO C

Dilluns 12:10 a 13:05

Romero Soriano,  Víctor

Economia

 

Dilluns 8:55 a 9:50

Rubio Navarro,  Daniel

Música

 

Dimarts 9:50 a 10:45

Ruiz Bendicho,  María Amparo

Administratiu

 

Dimarts 12:10 a 13:05

Ruiz Millo,  José Ángel

Dibuix

 

Dilluns 11:15 a 12:10

Ruiz Rodríguez,  José Ramón

Informàtica

2n SMR SM

Dilluns 13:05 a 14:00

Saborit Santamaría,  Juan Vicente

Informàtica

2n DAM

Dimarts 14:20 a 15:15

Sáez Vaquero,  Agustín

Informàtica

 

Dimarts 18:30 a 19:25

Saiz Serrano,  Jorge

Geografia i Història

3r ESO D

Dimarts 13:05 a 14:00

Sala Ferrandis,  María Amparo

Biologia i Geologia

3r ESO C

Dilluns 11:15 a 12:10

Salvador García,  Mª del Mar

Orientació

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Sánchez Dasi,  Josefa

Tecnologia

 

Dimecres 8:55 a 9:50

Sánchez Sancho,  Silvia

Anglés

1r BATX C

Dijous 11:15 a 12:10

Sanchis Vilaplana,  Gemma

Castellà

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Saura Lloria,  Maria

Informàtica

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Serrano Lacasa,  Rocio

Informàtica

 

Divendres 13:05 a 14:00

Serrano Tarazona,  María Macarena

Geografia i Història

 

Dimecres 11:15 a 12:10

Solano García,  María Carmen

Informàtica

 

Dimarts 11:15 a 12:10

Soriano Sabater,  Isabel

Informàtica

 

Dilluns 8:55 a 9:50

Talavera Peñaranda,  Consuelo

Matemàtiques

 

Dilluns 18:30 a 19:25

Tamarit Belda,  Amparo

Administratiu

2n GA

Dimarts 11:15 a 12:10

Tamarit Sebastián,  Manuel

Informàtica

 

Dilluns 16:10 a 17:05

Travé Fernández, Olga

Anglés

 

Dimecres 12:10 a 13:05

Valero Tortajada,  Antonio

Informàtica

1r SMR C

Dilluns 9:50 a 10:45

Velencoso Campos,  Cristina

Llatí

 

Dimecres 8:55 a 9:50

Villanueva Barrachina,  María Carmen

Castellà

2n ESO C

Dijous 8:55 a 9:50